Pomocník

Účet

Registrácia

Pre aktívnu účasť na našom odbornom portáli je potrebná registrácia. Stačí kliknúť v pravom hornom rohu na slovíčko „Registrácia“, ktoré je dostupné z každej podstránky. Nečaká vás žiadny zdĺhavý formulár. Jednoducho si zvolíte vlastné používateľské meno, emailovú adresu, heslo a profilový obrázok, ktorý nesmie presiahnuť veľkosť 128 MB. Následne kliknete na oranžové políčko „Registrovať“ a vzápätí na to dostanete potvrdzujúcu správu na vami zadefinovanú emailovú adresu. V prípade, že sa vám zobrazí upozornenie, že „takéto používateľské meno už existuje!“, zvoľte, prosím, iné meno. Ak máte vytvorený profil na sociálnej sieti Facebook, vaša registrácia bude o to jednoduchšia.

 

Prihlásenie

Prihlásiť sa do svojho účtu môžete v pravom hornom rohu na oranžovej lište. Zadajte vami zvolené meno používateľa, heslo a stlačte políčko „Prihlásenie“. Ak máte záujem uľahčiť si prihlasovanie v budúcnosti, nezabudnite zakliknúť štvorček „Zapamätať si ma“, čo spôsobí, že najbližšie prihlasovanie si bude pamätať zvolené užívateľské meno. Prihlásiť sa však môžete dokonca aj prostredníctvom vášho účtu na sociálnej sieti Facebook.

 

Úpravy účtu

Aktualizovať vlastné meno, priezvisko, profilovú fotku, webstránku alebo napísať niečo o sebe máte možnosť v sekcii „Nastavenia účtu“. Sem sa dostanete po kliknutí na „Upraviť účet“ v pravom hornom rohu.

 

Odhlásenie

Odhlásiť sa z vlastného účtu môžete v pravom hornom rohu na oranžovej lište „Odhlásiť sa“.

 

Zabudnuté heslo

V prípade, že si nemôžete spomenúť na heslo použité pri registrácii, choďte na stránku „Registrácia“. Pod formulárom nájdete link „Zabudli ste svoje heslo?“. Stačí kliknúť a nasledovať pokyny, ktoré sa vám zobrazia. Po zadaní používateľského mena, alebo emailovej adresy použitej pri registrácii vám príde email s informáciami ako si obnoviť heslo.

 

Odstránenie účtu

Ak si z akýchkoľvek dôvodov želáte zrušiť konto, pošlite správu z emailovej adresy, ktorá bola použitá pri registrácii s uvedením používateľského mena na info@strechaonline.sk. Konto bude do 30 dní od doručenia zrušené.

 

Kto je odborný poradca?

Je to človek poskytujúci rady, návody v niektorých odborných otázkach. Každý z našich poradcov je expert, ktorý sa dobre vyzná vo svojom obore. Zastupuje určitú firmu a špecializuje sa na prislúchajúci okruh produktov. Aktívne prispieva článkami, a tak napomáha rozširovať prehľad čitateľa. Prehľad našich odborných poradcov nájdete tu.

 

Kto je realizátor?

Je to osoba, ktorá pre vás realizuje stavebnú činnosť. Pokrývačov môžete kontaktovať telefonicky, alebo prostredníctvom individuálneho alebo hromadného mailového dopytu. Stačí prejsť na zoznam pokrývačov, vybrať si podľa lokality najbližších a zaslať dopyt prostredníctvom dopytového formulára.

 

Ako sa zapojiť?

Na plnohodnotné využívanie portálu, ako je napríklad komentovanie článkov,  je potrebná jednoduchá registrácia. Stačí emailová adresa a vaše užívateľské meno. Zároveň máte možnosť prihlásiť sa aj prostredníctvom vášho účtu na Facebook. Súčasťou úspešnej registrácie je váš súhlas s našimi obchodnými podmienkami, ktoré odporúčame prečítať. Následne vám príde potvrdzovací email s vygenerovaným heslom. Po prihlásení sa stávate plnohodnotným užívateľom s možnosťou komentovať, pýtať sa a zdieľať vlastné skúsenosti.

 

Komentovanie článkov

Po prihlásení máte možnosť aktívne prispievať vlastnými pripomienkami k článkom, zdieľaním osobných skúseností alebo otázkami k danej problematike. Všetky príspevky sú moderované a zverejnené budú až po schválení moderátorom portálu. Položené otázky budú spracované ihneď no najneskôr do 5 pracovných dní od doručenia.

 

Riešenie problémov

V prípade akýchkoľvek problémov s vašim účtom nás neváhajte kontaktovať na info@strechaonline.sk.